Vyhledávání


Kontakt

Rhodesian Ridgeback Active Coral Katarína Bradáč
Viničné Šumice 209
664 06
(15 minut od centra Brna)

+420 607 754 756

E-mail: katarina.bradac@gmail.com

Rodina s Coralem

Coral (a my s ním) má to štěstí, že s námi tráví 24 hodin denně. Pracuji jako psycholog v mé soukromé psychologické poradni, co mi umožňuje nastavit si vše dle mých představ. Moji klienti si vyslověně Coralovou přítomnost žádají, takže je naše práce obohacena i o rozměr canisterapie :)

Coral je velice trpělivý a vyrovnaný přítel a říkám o něm, že má pouze dvě životní rychlosti: pokojovou a tryskovou.

Je velice zábavné sledovat, jak ho zejména jeden z kocourů (Rasputin) loví a jak to Coral trpělivě snáší. Když už toho má opravdu dost, tak ho v klidu veme do tlamy a jemně drží. Rasputin se ani nehne, navíc je nahý, takže kontakt s Coralovými zuby a jazykem je o to přesvědčivější. 

Jak jsem zmínila jinde, motivem pro uchovnění Corola byla pro mne jeho povaha. Kromě toho, že má nádherně stavěné atletické tělo a bezvadné rontgeny kloubů. Dokonce se již pár lidí, kteří se psů báli, při Coralovi naučili psy milovat. 

Coral je zvyklej snad na všechny situace, které lidem život přináší i díky tomu, že mne všude doprovází a umí se tak chovat v autě, u kadeřnice, mezi slepicemi, v obchodním domě, na úřadě, na vodě, na sněžném skůtru, na návštěvě, v lese, kdekoliv.

Mohla bych o něm psát knížky, tak se raději zeptejte, ráda Vám na dotazy odpovím. 

 

Setkání

Rádi se setkáme se všemi psími slečnami, protože Coral je ke slečnám velký gentleman a umí se k nim chovat tak, že i ta ostýchavější je za chvíli přátelská a flirtující :)

Zpočátku se zamilovaně tulil pouze ke své velké lásce Sáře, s postupem času svojí přízeň začal dělit i mezi jiné dámy. To však Sáře nebudeme co? Říkat.

Členství v klubu

S Corálkem jsme členy KCHRR - Klubu chovatelů rhodéskych ridgebacků.